RECRON medewerkers

RECRON Medewerkers

RECRON Kantoor Zeist

  • Martin Maassen, waarnemend secretaris - M 06 53 34 84 89, maassen@recron.nl
  • Marietha Colijn, Officemanager, T 0343 - 52 47 07 - colijn@recron.nl
  • Marcel Tap, Bestuur/Juridisch - T 0343 - 534709 / M 06 53 15 15 74 - tap@recron.nl
  • Martin Merks, Arbeidsmarkt/-voorwaarden/CAO, T 0343 - 52 47 06 / M 06 22 41 51 20 - merks@recron.nl
  • Marike Rosier, manager Communicatie, T 0343 - 52 47  08 / M 06 55 73 45 93 - rosier@recron.nl
  • Wanda van Eck, Communicatie, T 0343 - 52 47 06 / M 06 53 88 80 56 - wvaneck@recron.nl

    Tijdelijk
  • Duco Hoogland, interim Public Affairs, T 0343 - 52 47 16 - hoogland@recron.nl
  • Erik Eggert, interim Business developer VeBON, T 06 33 13 62 25 - eggert@vebon.nl
  • Christa Bornheim, interim Financiële administratie, T 0343 - 52 47 44 - bornheim@recron.nl

RECRON Regiomanagers