RECRON medewerkers

RECRON Medewerkers

RECRON Kantoor Zeist

  • Martin Maassen, (waarnemend) directeur - M 06 53 34 84 89, maassen@recron.nl
  • Marietha Colijn, officemanager, T 0343 - 52 47 04 - colijn@recron.nl
  • Marcel Tap, bestuur/Juridisch - T 0343 - 53 4709 / M 06 53 15 15 74 - tap@recron.nl
  • Martin Merks, arbeidsmarkt/-voorwaarden/CAO, T 0343 - 52 47 06 / M 06 22 41 51 20 - merks@recron.nl
  • Marike Rosier, manager communicatie, T 0343 - 52 47 08 / M 06 55 73 45 93 - rosier@recron.nl
  • Wanda van Eck, communicatie, T 0343 - 52 47 18 / M 06 53 88 80 56 - wvaneck@recron.nl
  • Jarin van der Zande, manager public affairs en beleidszaken, T 0343 - 52 47 16 / 06 18 73 34 39 - vanderzande@recron.nl
  • Lucinda Bekhuis, accountmanager bedrijfsgroepen en TOP Adviseurs en - Leveranciers, T 0343 - 524719 / 06 33 13 62 25 - bekhuis@recron.nl

    Tijdelijk
  • Nelia Kros, interim Financiële administratie, T 0343 - 52 47 44 -  kros@recron.nl (t/m december)

RECRON Regiomanagers